پتانسیل های شرکت مدیریت تولیدبرق جنوب فارس کم نظیر است
مدیر عامل شرکت مدیریت تولیدبرق جنوب فارس در دیدار با مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق فارس گفت: پتانسیل های شرکت مدیریت تولیدبرق جنوب فارس کم نظیراست

 به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق جنوب فارس :فرید مهر آیین مدیر عامل این شرکت در دیدار با مهندس روزیطلب مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق فارس با بیان این مطلب افزود : تلاش ما در دوره جدید مدیریتی براصلاح  شرح وظایف و استفاده بهینه از پتانسیل های کم نظیر شرکت بوده است .

وی اضافه کرد : پتانسیل های شرکت مدیریت تولیدبرق جنوب فارس کم نظیراست  لذا نظارت های دقیق خود را در زمینه های مختلف فنی ، مالی و بازرگانی افزایش داده ایم تا مالکین نیروگاه ها با اطمینان خاطر نسبت واگذاری امور بهره برداری به این شرکت اقدام نمایند .

مهر آیین ادامه داد: تاکید ما بر حفظ توانمندی های این شرکت به جهت استفاده هرچه بهتر از فضای تخصصی و فنی موجود است  و در این راستا از هرگونه کمکی به پرسنل در آموزش های بیشتر دریغ نخواهیم کرد .

وی ادامه داد: آموزش و کنترل کیفیت دو بحث مهم و اساسی پیش روی ماست که با برنامه ریزی دقیق و عملیاتی انجام خواهد شد .

مهر آیین ادامه داد: مباحث امور پرسنل وهمکاران در نیروگاه های بوشهر و کنگان که ممکن است دغدغه هایی برای آن ها ایجاد نماید با جدیدت مورد پیگیری است و با جلسات برگزار شده در هر یک از نیروگاه های مذکور که همراه با حضور معاونین و مدیران شرکت بوده است در حال رفع و بهبود است .

در ادامه این جلسه  مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق فارس نیز ضمن تاکید بربه حداقل رسیدن مشکلات گفت : آرزودارم تیم جدید مدیریتی در جهت پیشبرد اهداف خود موفق باشد .

۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۰۶
تعداد کلیک: ۱۳۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مدیریت تولید برق جنوب فارس می باشد.