سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

صعود افتخار آمیز گروه کوهنوردی نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون (مانوش) به قله‌ی دنا

صعود افتخار آمیز گروه کوهنوردی نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون (مانوش) به قله‌ی دنا
گروه کوهنوردی نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون (مانوش) موفق شد قله‌ی 4350 متری دنا را فتح کند

به گزارش روابط عمومی نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون :گروه مانوش که چندی پیش فعالیت مجدد خود را با رویکردی تازه آغاز نموده است پس از یک دوره‌ی چند ماهه کوهپیمایی در سطح شهرستان و استان  و با همکاری گروه پویندگان و هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان کازرون تصمیم به فتح قله‌4350 متری دنا معروف به حوض دال گرفت.

بر اساس این گزارش : در این صعود که در صبح روز چهارشنبه از چشمه میشی واقع در شهر زیبا و سرسبز سی سخت آغاز شد آقایان علی کرم قاسمی از گروه اردیبهشت بعنوان راهنما و عبدالکریم نوذری دبیر هیأت کوهنوردی شهرستان و عضو گروه پویندگان کازرون نیز حضور داشتند.

این گزارش حاکی است :اعضا گروه در ساعت45 : 5 دقیقه  پس از اقامه نماز و انجام حرکات نرمشی حرکت خود را به سمت گردنه‌ی بیژن آغاز نمودند و پس از گذشتن از چشمه‌ی سی چانی راه خود را به سمت دو جانپناهی که در ارتفاع 38000 متری ساخته شده است ادامه دادند.

بر اساس این گزارش: گروه مانوش در ادامه و با کمی استراحت در ساعت 40 : 10 دقیقه جانپناه را به هدف فتح قله ترک نمودند و پس از پشت سر گذاشتن شیبی تند و نفس گیر توانستند با موفقیت قله‌ی حوض دال را در ارتفاع 4350 متری فتح نمایند.

به گزارش روابط عمومی نیروگاه سیکل ترکیبی کازرون اعضاء گروه صعود کننده متشکل از آقایان  الماس بهارلویی ، سید رحمت اله موسوی ، علی کرم قاسمی (راهنما) ، عبدالکریم نوذری (مهمان) ، سلیمان جهانبخشی ، علی اکبر جوانی ، احمد بشیری ، حسین کیخا ، عباس نراقی ، عباس صادق زاده ، رضا اسعدی ، اشکان اکبری ، سید ابراهیم بیدارمغز  و شهرام محمدی بوده است .

 دفتر روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق جنوب فارس ضمن تبریک این موفقیت از خداوند متعال شادابی و سلامتی  همه ی اعضای این گروه پر تلاش را خواستار است.

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱
تعداد بازدید : ۱,۳۳۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

آدرس :شیراز - حد فاصل پل حر و پل باغ صفا
خیابان ساحلی جنوبی جنب فرمانداری

شرکت مدیریت تولید برق جنوب فارس

پست الکترونیک: tolid.joonoob@sfpgmc.co.ir

صندوق پستی:66633-71357

 

مدیریت:07132307739 -داخلی 222

روابط عمومی:07132307739 -داخلی 188

امور مالی : 32307739